Karboksyterapia - rewolucyjny zabieg medycznym dwutlenkiem węgla

Klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellilitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Efekty karboksyterapii to szczuplejsza sylwetka, gładka i elastyczna skóra, redukcja zmarszczek oraz zdrowe gęstsze włosy. Zmęczony i małoatrakcyjny wygląd twarzy to już przeszłość.

 carbo criss logo 2 carbo criss urzadzenie

 

Czym jest Karboxyterapia?

Karboksyterapia to rewolucyjny zabieg w kosmetologii, uznawany za przełom w medycynie estetycznej. To idealne rozwiązanie na pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie, które często są uśpione poprzez starzenie się, nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej i stresujący styl życia. Jego istotą jest śródskórne podanie „cudownego gazu”, czyli dwutlenku węgla, przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które kontroluje ciśnienie i przepływ gazu.

 

Bezpieczeństwo

Cały zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i sprawdzony klinicznie. Wyróżnia się pełnym bezpieczeństwem, a także wszechstronnością, nowoczesnością i szybkością. Wkłucia są mało odczuwalne, więc zazwyczaj nie wymagają znieczulenia, chociaż mogą wywyołać pewien dyskomfort poprzez uczucie ucisku i rozpierania. Nieco nieprzyjemne doznania są wynagradzane niemal natychmiastowo zauważalnymi rezultatami. Dla pełnego efektu 20-60 minutowe spotkanie należy powtóżyć od 3 do 12 razy, w zależności od stanu początkowego i zwalczanego problemu.

 

Zastosowanie

Karboksyterapia może być zastosowana dla poprawy wyglądu skóry oraz zwiększenia jej elastyczności oraz jędrności. Opadające powieki, kurze łapki, zwiotczenie piersi, rozstępy i blizny - temu wszystkiemu zapobiec mogą zabiegi. Będą one pomocne również dla osób cierpiących na zmainy naczyniowe, trudno gojące się rany, skurcze nóg czy łysienie. Jednocześnie nie powinny go stosować między innymi kobiety w ciązy, osoby będące w trakcie terapii nowotworowej oraz osoby cierpiące na autoimmunoagresję, poważne choroby serca, chorobową ciężką niewydolność nerek i płuc.

Cennik zabiegów karboksyterapii po kliknięciu w link poniżej

http://salonwioleta.pl/zabiegi-kosmetyczne

carbo criss