Fotoodmładzanie dynamiczne SSR

Dzięki dynamicznemu naświetlaniu światłem SSR uzyskujemy efekt kompleksowego odmłodzenia skóry poprzez: wyrównanie jej kolorytu, zamknięcie naczynek krwionośnych i rozjaśnienie przebarwień, spłycenie zmarszczek i bruzd, redukcję porów, poprawę owalu twarzy skutkującą liftingiem skóry bez użycia skalpela. Fotoodmładzanie dynamiczne SSR to czteroetapowa kuracja składająca się z peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji, naświetlania światłem lasera oraz wyciszającej maski - wszystko podczas jednej wizyty. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i rezygnacji z aktywności życia codziennego.

Technologia E-Light pozwala na działanie w głęboko położone warstwy skóry, nie osiągalne terapeutycznie w inny sposób. Uzyskujemy doskonałe efekty Liftingu i kompleksowego odmłodzenia skóry. Kosmetolog personalizuje parametry zabiegu do cech indywidualnych klienta. W czasie terapii następuje regeneracja kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i  widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny:, nie wymaga rekonwalescencji w wawunkach domowych.

Efekty: Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych naczynek krwionośnych oraz plam pigmentacyjnych.

Teraz Fotoodmładzanie dynamiczne SSR do końca roku w specjalnych cenach:

Pierwszy zabieg - 10 %

Drugi zabieg - 20 %

Trzeci zabieg  - 30 %