Infuzja tlenowa

Terapia infuzją tlenową jest największym sekretem piękna gwiazd ekranu. To jemu zawdzięczają piękny i perfekcyjny wygląd podczas występów na czerwonym dywanie.
Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu za pomocą skoncentrowanego czystego tlenu substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – składniki aktywne mogą różnić się w zależności od potrzeb skóry od podstawowych po najbardziej wyrafinowanych jak kwas hialuronowy, tripeptydy, komórki macierzyste.
W zależności od zastosowanych preparatów infuzja tlenowa może mieć działanie łagodzące, przeciwstarzeniowe, nawilżające, poprawiające koloryt skóry, łagodzące trądzik i stany zapalne, poprawiające jędrność skóry. Tlen działa także odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd.
Zabieg trwa około 90 minut i jest bardzo przyjemny. Ogrzewamy ciało gorącymi kamieniami oraz specjalnymi ręcznikami nasączonymi olejkami eterycznymi, podczas zabiegu wykonujemy również specjalny masaż limfatyczny. Cena zabiegu 300 zł.
 
Cena promocyjna do końca marca 199 zł
 
 Na zdjęciu poniżej efekty po 1 zabiegu
kasia