Infuzja tlenowa

Terapia infuzją tlenową jest największym sekretem piękna gwiazd ekranu. To jemu zawdzięczają piękny i perfekcyjny wygląd podczas występów na czerwonym dywanie.
Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu za pomocą skoncentrowanego czystego tlenu substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry – składniki aktywne mogą różnić się w zależności od potrzeb skóry od podstawowych po najbardziej wyrafinowanych jak kwas hialuronowy, tripeptydy, komórki macierzyste.
W zależności od zastosowanych preparatów infuzja tlenowa może mieć działanie łagodzące, przeciwstarzeniowe, nawilżające, poprawiające koloryt skóry, łagodzące trądzik i stany zapalne, poprawiające jędrność skóry. Tlen działa także odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd.
Zabieg trwa około 90 minut i jest bardzo przyjemny. Ogrzewamy ciało gorącymi kamieniami oraz specjalnymi ręcznikami nasączonymi olejkami eterycznymi, podczas zabiegu wykonujemy również specjalny masaż limfatyczny. Cena zabiegu 300 zł.
 
 
 Na zdjęciu poniżej efekty po 1 zabiegu
kasia