Oczyszczanie Wodorowe

Nowością w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry twarzy jest Oczyszczanie Wodorowe. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalistycznej aparatury, który łączy ze sobą zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym z procesem elektroporacji. 

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzeniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to pewien rodzaj mezoterapii, jednak bez zastosowania igieł. Dlatego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze. Te z kolei wspomagają głębsze wprowadzanie substancji aktywnych wgłąb skóry. 

Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostają usunięte, skóra pozostaje oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostają zneutralizowane, zatem proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany na pewien czas.Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie. 

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg świetnie sprawdzi się w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawia wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.

Przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania wodorowego: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na prąd elektryczny, aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry, nowotwory, infekcje, cukrzyca, alergie, epilepsja a także instrumenty medyczne i elektroniczne obecne w ciele klienta.

Cena zabiegu: 140 - 300 zł

Czas trwania zabiegu: 60 - 90 min

52708377 2827426053941840 2960858219439718400 o