fbpx

Depilacja laserowa Nowy Dwór Mazowiecki, Atelier Urody Wioletty Zychowicz. Przywitaj wiosnę gładką skórą!

Depilacja laserowa umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia 

z każdego obszaru ciała.

 Nóg, bikini, pach, rąk, pleców czy nawet twarzy.

Nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda trwałej laserowej depilacji zbędnego owłosienia ze wszystkich partii ciała. Eliminuje włosy wszelkiego rodzaju od koloru ciemnego po jasny blond i rudy oraz włosy grube czy też cienkie, delikatne – nieosiągalne dotąd żadnymi innymi metodami. Depilacja laserowa jest bezbolesna i bezpieczna również dla skóry wrażliwej oraz opalonej. Zabiegi można wykonywać przez cały rok bez względu na opaleniznę. Spektakularne efekty redukcji owłosienia są widoczne już po pierwszym zabiegu: nawet 70% włosów wypada, a pozostałe rosną znacznie wolniej.

Zróbmy więc to raz, a dobrze. Oczywiście, przy porannym prysznicu można użyć maszynki do golenia. Można mając wolną godzinkę użyć kremu do depilacj, albo wosku… Tylko czy bezpośrednio po takim zabiegu można pokazać gładkie nogi? Na ogół skóra jest podrażniona, czasem nawet zatniemy się maszynką… Problem wrastających włosków znacie? Dlatego też nowoczesna depilacja laserowa jest zabiegiem, w który warto zainwestować. W Atelier Urody Wioletty Zychowicz robimy to profesjonalnie. Nowoczesna depilacja w Nowym Dworze Mazowieckim? TAK.

Jesteś gotowa na przywitanie wiosny z gładką skórą? 🌸💫 Mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę! Tylko teraz, depilacja laserowa wybranej części ciała 50% taniej! 😍✨ Wystarczy, że przed wykonaniem usługi podasz hasło „gładko”. Nie przegap okazji, oferta ważna jest do końca kwietnia! Pamiętaj, każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz, więc nie zwlekaj. 

Zapomnij o goleniu raz na zawsze! Czekamy na Ciebie.

Metoda SHR in Motion (super hair removal) to połączenie  technologii IPL (intensywnie pulsacyjne światło) oraz właściwości pulsującego światła, dzięki czemu pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia niezależnie od koloru włosa czy jego fototypu. Laser wytwarza błyski światła o odpowiedniej częstotliwości, które powodują podgrzewanie tkanki co skutkuje uszkodzeniem mieszka włosowego. Depilacja laserowa to w pełni bezpieczny i profesjonalny zabieg. Jesteśmy w Nowym Dworze Mazoweckim.

Regulamin Promocji:

1. *Organizator promocji*
Promocję „50% zniżki na pierwszy zabieg depilacji laserowej na wybraną partię” (dalej jako „Promocja”) organizuje Atelier Urody Wioletty Zychowicz, z siedzibą w Nowym ul. Pileckiego 15, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 5310010604.
2. *Okres trwania promocji*
Promocja obowiązuje od 18.03.2024 do 30.04.2024.

3. *Warunki uczestnictwa* 
3.1. Uczestnikiem Promocji może być każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się do udziału w Promocji poprzez stronę internetową salonwioleta.pl/wizyta lub bezpośrednio w punkcie świadczenia usług. 
3.2. Promocja dotyczy pierwszego zabiegu depilacji laserowej na jedną, wybraną przez Uczestnika partię ciała.
3.3. Z promocji można skorzystać tylko raz i nie łączy się ona z innymi promocjami lub rabatami dostępnymi w Atelier Urody Wioletty Zychowicz.

4. *Sposób skorzystania z promocji*
4.1. Aby skorzystać z promocji, należy umówić się na zabieg w okresie trwania promocji i poinformować o chęci skorzystania z promocji przed jego realizacją podając hasło “GŁADKO”. 
4.2. Zniżka w wysokości 50% od standardowej ceny zabiegu zostanie naliczona przy kasie po wykonaniu usługi. 
5. *Ograniczenia* 
5.1. Promocja nie dotyczy osób, które wcześniej korzystały z usług depilacji laserowej w Atelier Urody Wioletty Zychowicz na dowolną partię ciała i chcą powtórzyć zabieg na tę samą, konkretną partię.
5.2. Promocja nie obejmuje zakupu produktów i nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny.
5.3. Promocja dotyczy wyłącznie zabiegów realizowanych w lokalu Atelier Urody Wioletty Zychowicz pod adresem ul. Pileckiego 15, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki.
6. *Reklamacje*
6.1. Wszelkie reklamacje związane z realizacją Promocji należy składać pisemnie na adres ul. Pileckiego 15, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, mailowo na adres salonwioleta@wp.pl lub ustnie w siedzibie, w terminie 14 dni od daty wystąpienia zdarzenia będącego podstawą reklamacji. 
6.2. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w terminie do 14 dni roboczych od daty jej otrzymania lub natychmiast jeśli reklamacja jest składana ustnie.
7. *Postanowienia końcowe* 
7.1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu Promocji, o czym poinformuje Uczestników na stronie internetowej salonwioleta.pl 
7.2. W sprawach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.
Regulamin wchodzi w życie z dniem 18.03.2024r.

Inne posty

Trądzik różowaty – kosmetolog pomoże

Zjawisko wcale nie rzadkie. Dokuczliwe. Bez właściwej pielęgnacji będzie się nasilać i w końcu zmiany będą nieodwracalne. Jak dbać o skórę z trądzikiem różowatym?

Porady kosmetologa. Konsultacje.

Cy na pewno dbasz o swoją skórę? Rutyna jest zdradliwa. Porady kosmetologa obalają wiele mitów. Zapraszamy też na konsultacje – on line i w Atelier!