fbpx

O nas

Jesteśmy z Wami już od 1994 roku.
Mamy duże doświadczenie w swoim zawodzie, kochamy nowe rozwiązania i stylizacje.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów i pasjonatów, którzy na bieżąco śledzą trendy i biorą udział w wielu szkoleniach i pokazach, nie tylko w Polsce.

Nasza misja

Dążymy do tego aby uśmiech i zadowolenie z Waszego wyglądu były z wami do następnej wizyty u nas.

Founder & OWNER

Wioletta Zychowicz

Mam na imię Wioletta i jestem właścicielką „Atelier Urody Wioletty Zychowicz”. Moje atelier oferuje szeroki zakres usług:

  • fryzjerstwo,
  • trycho – fryzjerstwo,
  • kosmetologię estetyczną,
  • zabiegi z zakresu modelowania sylwetki,
  • depilację laserową,
  • stylizację paznokci.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży i ciągle się rozwijam, aby oferować moim klientom najnowsze i najskuteczniejsze metody zabiegów. Staram się zapewnić miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Moim celem jest, aby każdy, kto odwiedza mój salon, czuł się wyjątkowo i pięknie.

Sprawdź nasz utalentowany zespół

Nasi artyści

Kosmetolog
Ania

Uwielbiam się rozwijać i zdobywać wiedzę. W zawodzie pracuję od 2016r., Ukończyłam magisterium w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia kliniczna.  Lubię podróżować i  poznawać najciekawsze zakątki świata.

Fryzjerka
Kasia

Swoją przygodę z włosami zaczęłam bardzo wcześnie. Pierwsze strzyżenie włosów wykonałam mając 7 lat i tak pasja do włosów została już ze mną. Uwielbiam przebywać z ludźmi i podróżować z nimi po świecie. 

Fryzjerka
Justyna

Jestem fryzjerem od kilkunastu lat. W mojej pracy cenię różnorodność, tworzenie fryzur, a zmienianie wizerunku klienta daje mi radość. Codziennie mogę wykazać się kreatywnością, to właśnie za to kocham moją pracę. Daje mi duże możliwości rozwoju artystycznego. A super atmosfera w pracy, daje chęci i motywuje. Czas wolny poza pracą spędzam aktywnie z rodziną. Lubię Zumbę fitness, oraz rolki. Uwielbiam muzykę i taniec.