fbpx

O nas

O nas

Witamy w Atelier – w miejscu, gdzie tradycja spotyka się  z nowoczesnością, gdzie pasja do piękna łączy Nas wszystkich.

Od 30 lat jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w podróży do doskonałości i dobrego samopoczucia.

Nasze 3 dekady w branży beauty nie tylko wyróżniają nas na tle innych salonów, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu pozwalają na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie i z użyciem najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologii i produktów dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rozumiemy Cię znamy wartość Twojego czasu i pragnienia – dlatego zakres naszych usług został tak zaprojektowany abyś na jednej wizycie mogła odświeżyć fryzurę, zadbać o skórę, ciało i zrelaksować się przy pięknym manikiurze.

Nasz zespół ekspertów  jest tutaj po to, by słuchać, doradzać i realizować Twoje oczekiwania z najwyższą starannością .

Jakość jest fundamentem wszystkiego co robimy, aby zaspokoić potrzeby Naszych klientów.

Dlatego regularnie szkolimy się i  wprowadzamy innowację, które odpowiadają na zmieniające się trendy.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia Naszego Atelier i doświadczenia różnicy jaką możemy wprowadzić w Twoje życie, piękno i dobre samopoczucie.

 

Nasza misja

Dążymy do tego aby uśmiech i zadowolenie z Waszego wyglądu były z wami do następnej wizyty u nas.

Founder & OWNER

Wioletta Zychowicz

Mam na imię Wioletta i jestem właścicielką „Atelier Urody Wioletty Zychowicz”. Moje atelier oferuje szeroki zakres usług:

  • fryzjerstwo,
  • trycho – fryzjerstwo,
  • kosmetologię estetyczną,
  • zabiegi z zakresu modelowania sylwetki,
  • depilację laserową,
  • stylizację paznokci.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży i ciągle się rozwijam, aby oferować moim klientom najnowsze i najskuteczniejsze metody zabiegów. Staram się zapewnić miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Moim celem jest, aby każdy, kto odwiedza mój salon, czuł się wyjątkowo i pięknie.

Sprawdź nasz utalentowany zespół

Nasi artyści

Kosmetolog
Ania

Uwielbiam się rozwijać i zdobywać wiedzę. W zawodzie pracuję od 2016r., Ukończyłam magisterium w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia kliniczna.  Lubię podróżować i  poznawać najciekawsze zakątki świata.

Fryzjerka
Kasia

Swoją przygodę z włosami zaczęłam bardzo wcześnie. Pierwsze strzyżenie włosów wykonałam mając 7 lat i tak pasja do włosów została już ze mną. Uwielbiam przebywać z ludźmi i podróżować z nimi po świecie. 

Fryzjerka
Justyna

Jestem fryzjerem od kilkunastu lat. W mojej pracy cenię różnorodność, tworzenie fryzur, a zmienianie wizerunku klienta daje mi radość. Codziennie mogę wykazać się kreatywnością, to właśnie za to kocham moją pracę. Daje mi duże możliwości rozwoju artystycznego. A super atmosfera w pracy, daje chęci i motywuje. Czas wolny poza pracą spędzam aktywnie z rodziną. Lubię Zumbę fitness, oraz rolki. Uwielbiam muzykę i taniec.