fbpx

Kosmetolog Anna wyjaśnia – warto pić ciepłą wodę w czasie serii zabiegów na ciało.

Anna Martynowska, dyplomowany kosmetolog. Nowy Dwór Mazowiecki. Atelier Urody Wioletty Zychowicz.
Woda to element niezbędny dla zdrowia i urody. Nie na darmo mówi się woda życia.

Szklanka ciepłej wody na czczo przyspiesza trawienie, zapobiega zaparciom, zmniejsza uczucie przelewania się w żołądku.
Kosmetolog z Atelier Urody w Nowym Dworze Mazowiecki wyjaśnia, że woda pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii, także te wydalane wraz z moczem. Zaletą picia wody na czczo jest szybsze opróżnianie
pęcherza i pozbywanie się toksyn. Zalety picia ciepłej wody na czczo od wieków zna i docenia medycyna chińska. Polecam zatem spróbować, zwłaszcza, że wiosną wiele z nas chce powalczyć o lepszy wygląd. Zgubić parę kilogramów. Mieć skórę elastyczną i świetlistą.

W naszym Atelier wiosną zawsze jest wzmożone zainteresowanie zabiegami na ciało. Po zimie chcemy się pozbyć tkanki tłuszczowej, cellulitu, suchej skóry. Naszym sprzymierzeńcem będą w tym zabiegi ENDERMOLOGII, aby jednak odnieść spektakularny sukces pamiętajmy, że musimy zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu.

 

Czym jest ENdermologia?

Endermologia jest to masaż podciśnieniowy, którego zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu ujędrniamy skórę,
niwelujemy cellulit, prowadzi do szybszej redukcji tkanki tłuszczowej, pozbywamy się zastojów wodnych i limfatycznych a także toksyn z organizmu. Po serii 10-12 zabiegów możemy stracić w obwodach nawet do 5 cm !

Jak wygląda zabieg endermologii?

Przed przystąpieniem do zabiegu endermologii  prosimy  o wypełnienie ankiety dotyczącej stanu zdrowia, przebytych zabiegów oraz przyjmowanych leków. Po potwierdzeniu braku przeciwwskazań, szczegółowo tłumaczymy, czym jest endermologia, przebieg zabiegu i ewentualne działania po skończonej terapii. Klientka zakłada specjalny, przylegający kombinezon, który stanowi ochronną barierę między skórą, a rolkami urządzenia.

Podczas samego zabiegu fałd skóry jest zasysany między rolki głowicy, tworząc falistą strukturę. To umożliwia masowanie wybranych obszarów ciała jednocześnie od wewnątrz i na zewnątrz. Ćwiczenia fizyczne po masażu sprzyjają spalaniu tłuszczu, co dodatkowo wzmacnia i przedłuża efekty terapii.

Czy zabieg endermologii jest bolesny? 

 Endermologia może wyglądać na zabieg bolesny, ponieważ głowica zasysa skórę dość mocno, ale w rzeczywistości klientka nie powinna odczuwać bólu

Endermologia - oddaj sę w dobre ręce.

A teraz wracamy do wody!

Anna Martynowska, kosmetolog pracująca w Nowym Dworze Mazowieckim wyjaśnia:

PODSTAWĄ w trakcie zabiegów endermologii jest picie minimum 2,5 litrów wody dziennie. Woda wspomaga procesy przemiany materii i redukcję cellulitu. Pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, a pamiętajmy, że to jedna z przyczyn cellulitu. Ponadto, kwas hialuronowy wiąże wodę w organizmie, dzięki temu lepiej „układa” się on w tkankach. Ciepła woda, zwłaszcza w okresie zimowym zdecydowanie przyspiesza te procesy dając przy tym uczucie przyjemnego ciepła i odprężenia co jest ważne zwłaszcza w chłodne dni.

EFEKTY, EFEKTY, EFEKTY!

Inne posty

Trądzik różowaty – kosmetolog pomoże

Zjawisko wcale nie rzadkie. Dokuczliwe. Bez właściwej pielęgnacji będzie się nasilać i w końcu zmiany będą nieodwracalne. Jak dbać o skórę z trądzikiem różowatym?

Porady kosmetologa. Konsultacje.

Cy na pewno dbasz o swoją skórę? Rutyna jest zdradliwa. Porady kosmetologa obalają wiele mitów. Zapraszamy też na konsultacje – on line i w Atelier!