fbpx

W każdym wieku warto!

Czy masz lat 30, 40, 50 - nadal jesteś młoda i atrakcyjna. Zadbaj o swoje piękno - dla Siebie!

Jakie zabiegi warto wykonać jesienią?

Zanim wpadniemy w wir świątecznego szaleństwa warto pomyśleć o sobie. Sprawmy sobie taki przedświąteczny prezent i zadbajmy o skórę teraz, jesienią, na przekór szarugom i zimnym wiatrom.

Aby utrzymać jak najdłużej młodzieńczy wygląd niezbędna jest oczywiście regularna, codzienna pielęgnacja. Ale od czasu do czasu warto swojej skórze, nie tylko na twarzy zafundować dodatkowy eliksir młodości. Takim eliksirem jest niewątpliwie zabieg INDIBA DEEP BEAUTY. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu! Warto ich wykonać co najmniej 6, wtedy nie tylko będą trwalsze ale i bardziej spektakularne. Pobudzona do działania falą radiową skóra pracuje „od spodu”. Zmarszczki są jakby wypychane od najgłębszych warstw. Pobudzona zostaje produkcja kolagenu, przywrócona zostaje fizjologiczna aktywność komórek i ich prawidłowe funkcjonowanie. Co ważne – nie jest to zabieg inwazyjny! Przyjemne ciepło i delikatny masaż czynią cuda. Co więcej, wiele Pań decyduje się na Indibę w celu naprawienia błędów po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej.

O tym jak wygląda zabieg opowiada Ania, która od sześciu lat dba o skórę klientek w Atelier Urody Wioletty Zychowicz.

Czy jest jakaś granica wieku, po której INDIBA DEEP BEATY już nie przynosi efektów? Otóż nie ma! Może więc warto wybrać się z córką, z wnuczką?

Do zadbanych świat należy!

Efekty juz po pierwszym zabiegu

Inne posty

Modne brwi

Henna klasyczna czy pudrowa

Jakie są najmodniejsze brwi w tym sezonie? Zadbane. Pasujące do Twojej twarzy, charakteru i stylu. Jak o nie zadbać? Wpadnij do naszego Atelier!

Pomysł na wakacje

Jak wyglądać świetnie w wakacyjnych plenerach i być gotową do wyjścia zaraz po przebudzeniu? Przygotuj się z głową. Wakacyjny planer w Atelier Urody Wioletta Zychowicz.

Przygotuj skórę na wakacje

Przygotuj skórę na wakacje

Lato w mieście? Na plaży? Na wędrówce? Jak przygotować skórę na wakacje aby nie przywieźć niechcianych pamiątek?