fbpx

Święta, Święta, Święta…

Przede wszystkim ty TY – Pani Domu, musisz w Świąteczne Dni być najjaśniejszą GWIAZDĄ.

Jak zaplanować perfekcyjne Święta?

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia internet pełen jest poradników, terminarzy o tym jak zaplanować porządki, zakupy, kiedy pakować prezenty i z jakiego przepisu ulepić pierogi. Wpadamy w szał przygotowań, czasem angażujemy w to rodzinę. A my? Czy nas Święta nie dotyczą. Czas najwyższy aby w tym szale pomyśleć o sobie. Wigilia w tym roku wypada w niedzielę. Czasu na przygotowanie wieczerzy będzie zatem dość. Wcześniej trzeba zajrzeć do kalendarza i sprawdzić czy mamy zarezerwowaną wizytę w ulubionym salonie piękności.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to czas najwyższy aby w czwartek lub piątek 21-22 grudnia wykonać manicure. Klasyczny, lub hybrydowy aby przetrwał ostatnie kuchenne rewolucje. Może nawet znajdziesz czas na zabieg parafinowy? Przyda się dłoniom po przygodach z środkami czystości i zabawach w kuchni. Ręce są wizytówką każdej kobiety i jako pierwsze zdradzają jej wiek. Zniszczone, przesuszone dłonie to nie jest dobre towarzystwo dla najpiękniejszej nawet biżuterii. Godzinka w salonie piękności to oprócz pięknych paznokci odpoczynek, na który zasłużyłaś. 

~W sobotę rano, zostaw rodzinę i oddaj się w ręce naszych specjalistek. Wielkie odliczanie trwa, więc masz czas tylko na krótki zabieg z natychmiastowym efektem. Polecamy Infuzję tlenową!  Aktywny tlen i odpowiednio dobrane kosmetyki sprawią, że będziesz lśnić własnym blaskiem.

Po Świętach, na spokojnie powtórz zabieg albo najlepiej umów się na serię zbiegów INDIBA DEEP BEATY. Zajrzyj na TUTAJ i zobacz jakie uzyskaliśmy u naszych klientek efekty. 

Tymczasem jeszcze włosy! Blondy, brązy i wszystkie wymarzone odcienie! Jeśli nie masz czasu na farbę to chociaż odśwież cięcie i rozpieść je japońską pielęgnacją TOKIO INKARAMI. Nasze stałe klientki są zachwycone, warto spróbować. Zaobserwuj nasz profil na FB i Instagramie i zobacz co jeszcze możemy ci zaoferować.

Fale, loki

Jeśli nie zdążyłaś zarezerwować wizyty przed Świętami pamiętaj, że przed Tobą NOWY ROK i KARNAWAŁ! Zapraszamy do naszego Atelier Urody Wioletty Zychowicz. To niewątpliwie najlepszy salon urody w Nowym Dworze Mazowieckim. Tylko 35 km od Warszawy, 25 km od Łomianek i Jabłonnej, nie jedziesz w korkach. Niech wizyta u nas będzie TWOIM prezentem i Noworocznym Postanowieniem. 

Inne posty

Modne brwi

Henna klasyczna czy pudrowa

Jakie są najmodniejsze brwi w tym sezonie? Zadbane. Pasujące do Twojej twarzy, charakteru i stylu. Jak o nie zadbać? Wpadnij do naszego Atelier!

Pomysł na wakacje

Jak wyglądać świetnie w wakacyjnych plenerach i być gotową do wyjścia zaraz po przebudzeniu? Przygotuj się z głową. Wakacyjny planer w Atelier Urody Wioletta Zychowicz.

Przygotuj skórę na wakacje

Przygotuj skórę na wakacje

Lato w mieście? Na plaży? Na wędrówce? Jak przygotować skórę na wakacje aby nie przywieźć niechcianych pamiątek?