fbpx

Czy na efekty trzeba długo czekać?

Nowoczesna kosmetologia to zabiegi na twarz i zabiegi na ciało bez bólu, bez igieł, bez czekania na efekty.

Wioletta Zychowicz, właścicielka „Atelier Urody Wioletty Zychowicz” obala mity i przytacza fakty opisując zabiegi, z których można skorzystać w jej gabinecie.

Klientkami naszego Atelier są dziewczyny, kobiety w różnym wieku, coraz częściej też mężczyźni. Przyjeżdżają z Nowego Dworu i okolic, często z Warszawy, Łomianek, Jabłonnej. Do wizyt zachęca nie tylko cena, konkurencyjna do tej z wielkiego miasta ale przede wszystkim bogata oferta i profesjonalna kadra. 

Z Atelier można po całodziennej sesji pielęgnacyjnej wyjść wprost na bal. Oprócz zabiegów na twarz i ciało mamy bowiem usługi fryzjerskie, manicure hybrydowy i manicure klasyczny, pielęgnację dłoni oraz makijaż: codzienny i okazjonalny. 

Zawsze jest dobry czas by zadabać o siebie.

Jednym z mitów na temat zabiegów kosmetycznych w salonie jest stwierdzenie, że należy je robić jesienią i zimą. Niektóre rzeczywiście tak, do nich należy eksfoliacja kwasami. Po takim zabiegu, niewskazana jest ekspozycja na słońce. Na większość zabiegów jest jednak zawsze odpowiedni czas i co ważne nie ma wieku w jakim by one nie działały, co widać na zdjęciach naszych klientek. 

Efekty widać od razu!

Kolejnym mitem jest powszechna opinia, że na efekty nieinwazyjnych zabiegów na twarz i ciało trzeba długo czekać tymczasem botoks czy nić zadziałają od razu. Nic bardziej mylnego. W naszym gabinecie stosujemy zabiegi, które nie wymagają regeneracji, są przyjemne, relaksujące i dające natychmiastowy efekt. Oczywiście – dla jego utrwalenia dobrze jest wykonać serię a potem raz na dwa, trzy miesiące zabieg przypominający. Nasza skóra odwdzięczy się młodzieńczym wyglądem, blaskiem i zdrowiem.

Na potwierdzenie moich słów zapraszam na infuzję tlenową – nazywaną często zabiegiem bankietowym, kiedy zależy nam na olśniewającym wyglądzie na ważne wyjście. Dwadzieścia minut działania skoncentrowanego tlenu plus odpowiednie kosmetyki i wyglądamy jak po rajskich wakacjach. 

Kolejnym zabiegiem jest Indiba Deep Beauty. Jak działa dokładnie można przeczytać na naszej stronie Atelier Urody, od siebie dodam, że jest to pół godziny relaksującego masażu wybranych partii ciała. Już po pierwszym zabiegu są spektakularne efekty! Usta, które z wiekiem stają się coraz węższe, lwia zmarszczka, niesławna dolina łez czy drugi podbródek przestają być kobiecą klątwą. Dla utrwalenia tych efektów dobrze jest zrobić ok 6 zabiegów i potem przypominać skórze o produkcji nowego kolagenu i elastyny co dwa, trzy miesiące. Co więcej, po Indibę Deep Beauty sięgają często ofiary nieudanych zabiegów chirurgii plastycznej!

Nieco inaczej jest w przypadku Endermologii. Jeżeli stosujemy ją rehabilitacyjnie, przeciwbólowo, po urazach mięśni i ścięgien to owszem przynosi ulgę od razu. Jeśli wzywamy ją do walki ze zmorą naszych czasów czyli cellulitem wówczas potrzeba trochę czasu. W zależności o potrzeb: 10 – 12 zabiegów i skóra staje się jędrniejsza, gładsza, maleją obwody! Cellulit podstępnie gromadzi się nam latami – my potrzebujemy około miesiąca. Warto zatem  o ciało na sezon letni zadbać już dziś. 

Zadowolone, stałe klientki. 

O tym,  że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie świadczy lojalność i wierność naszych klientek. Jeśli przychodzą raz – zostają na dłużej. My odwdzięczamy im się całym systemem zniżek, punktów i premii. Wykonujemy też zdjęcia „przed” i „po”. Często klientki nie chcą wierzyć w to, co na nich widzą bo do młodego wyglądu łatwo i szybko się przyzwyczajają. Zapraszamy do galerii zdjęć. To tylko niektóre, spektakularne efekty – po więcej zapraszamy na nasz profil na Facebooku, Instagramie no i oczywiście do naszego Atelier!

Galeria Zdjęć.

Inne posty

Modne brwi

Henna klasyczna czy pudrowa

Jakie są najmodniejsze brwi w tym sezonie? Zadbane. Pasujące do Twojej twarzy, charakteru i stylu. Jak o nie zadbać? Wpadnij do naszego Atelier!

Pomysł na wakacje

Jak wyglądać świetnie w wakacyjnych plenerach i być gotową do wyjścia zaraz po przebudzeniu? Przygotuj się z głową. Wakacyjny planer w Atelier Urody Wioletta Zychowicz.

Przygotuj skórę na wakacje

Przygotuj skórę na wakacje

Lato w mieście? Na plaży? Na wędrówce? Jak przygotować skórę na wakacje aby nie przywieźć niechcianych pamiątek?