fbpx

Odkryj sekret jędrnych pośladków i gładkiej skóry – nadchodzące promocje!

Witajcie w naszym świecie piękna i dbania o ciało!

Mamy dla Was super wieści – zbliżają się promocje, które pozwolą Wam cieszyć się jędrnymi pośladkami i gładkim ciałem, bez uciążliwego cellulitu!

Tajemnice jędrnych pośladków. 

Jędrne pośladki to nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowia i samopoczucia. Nasze specjalistki w dziedzinie urody przygotowały dla was unikalny pakiet, który zapewnia jędrne pośladki przy użyciu innowacyjnych metod. 

PAKIET BRAZYLIJSKIE POŚLADKI – 6 ZABIEGÓW INDIBA + 6 ZABIEGÓW ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI 2300ZŁ ZAMIAST 3000ZŁ
Walka z cellulitem – NASZA MISJA.

Cellulit – kłopot wielu z nas, ale mamy na niego skuteczne rozwiązanie! Przygotowałyśmy dla Was program, który skupia się na redukcji uporczywego cellulitu, przywracając skórze gładkość i elastyczność. Już więcej nie będziesz wstydziła się założyć krótkiej spódniczki czy szortów!

Pakiet – pożegnaj się z cellulitem – 12 zabiegów Indiba + 10 zabiegów Endermomasażu (strój gratis) – 3300zł zamiast 4300zł
Mini pakiet – pożegnaj się z cellulitem – 6 zabiegów Indiba + 10 zabiegów Endermomasażu (strój gratis) – 2500zł zamiast 3300zł
Oporna tkanka tłuszczowa nie jest dla nas problemem.

Godziny ćwiczeń, wiele wyrzeczeń, ciągła dieta, a ta uparta oponka z brzucha nie chce zniknąć. Niejedna z nas zna ten scenariusz, ale dzięki naszemu specjalnemu pakietowi na uporczywe kilogramy – pozbędziesz się jej!

Pakiet na oporną tkankę tłuszczową – 6 zabiegów Indiba + 6 zabiegów Endermomasażu – 2200zł zamiast 2760zł
Rozbudowany pakiet na oporną tkankę tłuszczową – 6 zabiegów Indiba + 6 zabiegów Endermomasażu + 6 zabiegów Elektrostymulacji mięśni – 2700zł zamiast 3760zł

Przygotujcie się na podróż do świata piękna, w której my, jako wasz zaufany przewodnik będziemy z wami na każdym kroku. Bądźcie gotowi na odkrywanie nowego wymiaru pewności siebie i doskonałego wyglądu!

Previous
Next

Umów wizytę online

Inne posty

Trądzik różowaty – kosmetolog pomoże

Zjawisko wcale nie rzadkie. Dokuczliwe. Bez właściwej pielęgnacji będzie się nasilać i w końcu zmiany będą nieodwracalne. Jak dbać o skórę z trądzikiem różowatym?

Porady kosmetologa. Konsultacje.

Cy na pewno dbasz o swoją skórę? Rutyna jest zdradliwa. Porady kosmetologa obalają wiele mitów. Zapraszamy też na konsultacje – on line i w Atelier!